Cordy moves in :)

5. července 2009 v 14:18 | Kelly |  Ukázky z Angela
Klip z epizody 1x05 Room with a view. Cordy se neomaleně nastěhuje k Angelovi.


Cordy: Proboha, Angele. To je hrůza. Krucinál. Ani se na mě nekoukej. Vypadám příšerně. Jsem ta nejpodřadnější z nejpodřadnějších. Až se ti bude chtít, přines z haly můj další kufr.

Angel: Co se stalo?

Cordy: Můj byt. Je to tam jak ve španělský čtvrti... nebo v nějakém projektu nebo kde. A já v tom žiju. Jsem holka z projektů.


Angel: Co? O tom nic nevím.


Cordy: Ber to takhle. Zkoušela jsem volat Doyla. Tak hluboko jsem klesla. A on to nebral, tak jsem tady. Ne že bys byl až poslední útočiště. Já jen prostě nemám kam jinam bych šla. Šváby. Živí, mrtví. Všichni s tenkýma nožičkama a hrůzostrašnejma parohama.

Angel: Parohama?

Cordy: Proboha. Zajímalo by mě, kolik se jich propašovalo do tý tašky. Taky voda byla úplně hnědá, ani pořádně netekla, hlavně ne teplá. Bez sprchy brzo umřu. Dokonce zapáchám. Čuchni si. Nikdy jsem nezapáchala. Ani jsem nevěděla, že je to možný. Zůstanu tady, dokud nenajdu ucházející bydlení, ať to trvá, jak dlouho chce. A dokud tady budu, tak jsi samozřejmě vítán. Moje věci můžeš složit na gauč... nebo mi přenechat postel, jak uznáš za vhodné. Kromě toho, můj kufr je pořád venku v hale. Sprchu máš tady, že? Máš tužidlo na vlasy? Samozřejmě, že máš.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama