I-Con 29: Q&A s Charismou Carpenter

28. března 2010 v 10:16 | Kelly |  Interviews
I-CON 29: Otázky a odpovědi s Charismou Carpenter
I-Con

By Brittany Wait 27. 03. 2010

Jedná se spíše o takové povídání, popis této akce od jedné ze zúčastněných fanynek.

S tetováním Aslana z Narnie nakresleným na jejím kotníku vešla dovnitř.

Dav tleskal, jak vyšla na podium a sedla si na okraj."Jen si tam sednu. Ahoj, jsem tady kvůli otázkám a odpovědím, takže jestli někdo má nějaké otázky, sem s nimi. Prosím, zeptejte se mě někdo."

Charisma Carpenter navštívila Stony Brook University, aby povídala o jejích zkušenostech ve fantasy a filmu na I-CONU 29. Fanoušci ji nejvíce znají jako Cordelii, veselou, ale snobskou roztleskávačku v "Buffy the Vampire Slayer". Ale opustila seriál, aby vzala významnější roli ve spin-offu "Angel". Hrála vedlejší roli v "Boy Meets World" a krátce v "Malibu Shores" a mohla by potencionálně zahrát průměrnou roli ve filmu "The Expendables" režírovaném Sylvestrem Stallonem. Zmínila se, že byla naštvaná, že tvůrce Buffy (Joss Whedon), ji zabil dřív, než se její postava mohla plně vyvinout.

Pro ty z vás, kteří nikdy neviděli ani jednu epizodu Buffy: seriál je o dívce, která je vyvolená bojovat s upíry a démony, aby ochránila své město Sunnydale a nakonec i celý svět. Cordelie (Charisma) nebyla ta dívka. Ale Charisma mluvila o svých oblíbených chvílích v seriálu. Řekla, že jejím oblíbeným momentem je ta část, kdy prolomila stereotypní ženskou roli - být označená jako slečna v nesnázích- a probodla upíra.

"Vážně bych ráda probodla upíra, " řekla. Dav se zasmál. Pokračovala:"režisér řekl fajn, bylas ke mně milá, takže můžeš."

Řekla, že čtvrtá série seriálu byla "nejhorší série vůbec" a že skončila hrozně. Sál opět vybuchl smíchy. Vysvětlila, že miluje třetí sérii, ale že čtvrtá byla příšerná. Seriál "Angel" byl přesně to, co její postava potřebovala, aby se rozvinula v osobu, kterou scénáristi chtěli. Její postava Cordelia konečně mohla říct, co cítí k Angelovi, i když to nebylo jako epický milostný příběh s Buffy. "Byl to jiný druh lásky, " řekla.

Protože její fanoušci jsou věrní, Carpenter by si ráda zahrála ve sci-fi žánru, ale možná s trochou víc akce. A má raději samostatné epizody než díly, které jsou součástí dějové linie, která pořád pokračuje.

Také vysvětlila, že režisér tě režíruje tak, že tě to překvapí. Chtěla by se chovat podle scénáře.
Když se jí fanoušci zeptali, jak reagovali na smrt člena Angel týmu, Andyho Halleta, odpověděla podrážděně:"Co si myslíte, že na to řeknu? Do toho nejdu, není to v pohodě, "řekla Carpenter.

Její kariéra je pro ni důležitá a řekla, že v tomto průmyslu " vám nezavolají, když jste nemocní". Řekla, že zmeškala jenom tři dny v období osmi až devíti letech hraní v naději, že dostane větší roli ve filmu.

Také předvedla své komediální schopnosti. V polovině se jeden fanoušek zvedl, a jak šel ke dveří, Charisma ho zastavila tím:"Kam jdeš?!" Odpověděl jí, že jde na program robotů. Řekla:"Vážně, vole? Bojující roboti? Jsem ráda, že nám všem je tu víc jak deset." Publikum se smálo dobrých 20 vteřin.

Vyrušení byla nejzábavnější. V okamžiku, kdy nějakému fandovi zazvonil telefon, Charisma řekla: " Hej, to je on. Vy všichni si vypněte telefony. Je to nevychované." Ten týpek na to:"Čekal jsem, že budeš představena." Její bodyguard odpověděl:" Hej, můžu tomu chlápkovi dát ránu." Diváci se zasmáli. "Hej, žádný násilí, " řekla, "Dělám si srandu. Jasně, násilí je fajn."

Q&A přátelské, zábavné a více než hodinu dlouhé. Nejen, že Charisma vyhrála Media Guest Award, ale vyhrála to na Stony Brook University I-CONu.


Text by Brittany Wait
Překlad by Kelly (me)
Photo by Scott P. Moore
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte rádi Charismu?

Ano, je nejlepší. 39.3% (35)
Celkem ano. 32.6% (29)
Ne. 10.1% (9)
Nesnáším ji. 6.7% (6)
Kdo to je? 11.2% (10)

Komentáře

1 Katka Katka | Web | 28. března 2010 v 12:19 | Reagovat

super článek, povedný překlad :-)

2 Jenny | Affko Jenny | Affko | Web | 28. března 2010 v 13:25 | Reagovat

Zřejmě měla moc dobrou náladu :D Přemýšlím, co tak důležitého bylo ve 4. sérii... já nefansím Spuffy, takže jsem neměla moc ráda 6. sérii...

3 Sahra Sahra | Web | 29. března 2010 v 6:22 | Reagovat

Moc pěkná fotka a zajímavej článek
Vážně bych ráda probodla upíra :D

4 valleria valleria | Web | 3. dubna 2010 v 16:57 | Reagovat

:D :D to jsem se opravdu pobavila. Takové akce bych se jednou chtěla zúčastnit osobně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama