Duben 2010

Charisma Carpenter: Musela jsem nosit kostým roztleskávačky...zase

26. dubna 2010 v 12:55 | Kelly |  Interviews
bf1
Po sedm let byla Charisma Carpenter důležitou součástí ve velkolepém boji s upíry, démony a silami zla v "Buffy the Vampire Slayer" a v "Angelovi". Teď zúročí své bojové schopnosti získané během hraní Cordelie, aby odehnala nového, potenciálně nebezpečnějšího nepřítele: zloděje sladkostí.

Ano, válka proti těm, kdo  se snaží vzít váš Butterfinger právě dostala tři novéspojence - Lou "Hulk" Ferrigno, Erik Estrada a Charisma. A zatímco každý dychtivě čeká na její debutové Obhajovací video, PopWrap si popovídal s Charismou o pár žhavých tématech. Zejména o jejím působení ve Scooby-Gangu, možném návratu s Jossem Whedonem a líbaní s Jasonem Stathamem.


PopWrap: Jak ses dostala do "Butterfinger Obranné Ligy"?
Charisma Carpenter: Chtěli tuto Ligu utvořit z lidí, kteří nějak bojovali se zlem v popkultuře - tak se obrátili na mě a já miluju Butterfinger, takže jsem byla naprosto pro. Pak jsem si přečetla scénář a líbilo se mi, jak to bylo vyzývavé. Jediné, co jsem řekla, bylo:"Musím zase nosit kostým roztleskávačky?"

Butterfinger Defense League Interview

26. dubna 2010 v 11:34 | Kelly |  Interviews
bf
MM: Hak ses připravila na vylepšené "Baby Got It Back" video?

Charisma Carpenter: Roztleskávala jsem a tancovala. Vzala jsem to pěkně na profesionální úrovni. Při natáčení tam byl choreograf a šli jsme pěkně rychle trénovat. Pak jsem si nechala udělat vlasy a make-up a pak jsem prostě tancovala.

MM: Tady a teď bez přípravy, jak bys obhájila svůj Butterfinger (čokoládová tyčinka)?

CC: Uh, ahoj, postoj a drzý. Odstrčte je! Můj syn se mi pořád snaží vzít můj Butterfinger. Říkám mu:"Vem si svůj!" Vlastně, jsem to já, kdo si snaží vzít kousek jeho.:)

MM: Máš dost úspěšnou kariéru. Co jsi se naučila o Hollywoodu?
CC: Jak stárnu a ohlížím se zpátky, myslím, že jsem mohla být více společenská. Vztahy jsou velmi důležité v této branži. Klábosení, chození do klubů, přátelé. Nejsem v tom dobrá. Nevím, jestli "samotář" je ten správný výraz, ale mám svobodnou mysl. Práce na klipech a hraní a být v New Yorku, to je zábava. Ačkoli, až bude po všem, budu klidná. Půjdu do posilovny. Jsem máma.

MM: Řekni nám nějaké detaily o tvé roli v dychtivě očekávaném filmu Sly Stallona, The Expendables.
CC: Bylo to zajímavé. Myslela jsem si, že filmy jsou pomalé, možná tohle je ten případ, ale ve světě Sylvestra Stallona to je prásk, křup, třesk. Bylo to rozveselující a děsivé. Líbat Jason také nebylo špatné.
MM poznámka: Jasonem Charisma myslí Jasona Stathama. Závidíte hodně?


Překlad by Kelly(me)Supanova Pop Culture Expo

23. dubna 2010 v 17:02 | Kelly |  Charisma news
cc17
Charisma byla přidána na seznam hostů na akci zvané Supanova Pop Culture Expo v Austrálii. Zúčasní se jak Sydney Supanova (18. -20. června), tak Perth Supanova (25.-27. června).
Více informací na oficiální stránce. Lístky budou v prodeji od 1. května.

Butterfinger Defense League Promo

23. dubna 2010 v 16:58 | Kelly |  2010
Krásné fotky, bohužel jsou všechny označené:(


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Charisma v kampani Butterfinger Defense League

23. dubna 2010 v 16:46 | Kelly |  Charisma news
cc05
Charisma se stane tváří v nové kampani pro Butterfinger tyčinky, kde ztělesňuje Sassy z "Butterfinger Defense League.

Můžete se podívat na kanálu BFL na promo video.
Na oficiálních stránkách získáte více iformací. Je tam také video s Charismou, které ale nejde přehrát. Třeba to časem půjde.

officiální stránky

CRN Rádio rozhovor

23. dubna 2010 v 16:38 | Kelly |  Video-interviews

Charisma a Erik Estrada poskytli telefonní interview pro CRN Digital Talk rádio show "What's Cookin with Mike Horn."


News 33

16. dubna 2010 v 23:07 | Kelly |  News
newska
Ahojte,

nějak nestíhám. Dlouhou dobu jsem stránku neaktualizovala - jednak nebylo moc času a také mi nešel počítač. Zrovna ten týden, kdy se vysílala stá epizoda Bones. Viděla jsem ji tudíž až dneska. Byla jsem trošku zklamaná. Booth se konečně vyjádří a Bones tohle:( Ale s "Whedonovou školou" bych měla být zvyklá. No nic.

Novinky kolem Charismy jsem zatím nikde neviděla, tak snad se to změní. Našla jsem ale na netu geniální esej, pojednání o Cordelii Chase, tak ji chci přeložit. Hodina angličtiny to jistí nebo už se tam vážně unudím:D

Zítra ke mně konečně přijede moje spolubydlící kamarádka. Už od prváku jsme plánovaly návštěvu. Hurá, po třech letech to vyšlo:D

Tak se mějte hezky,

Vaše Kelly

___________________________________________________

English:

Hi,

I've been kind of busyrecently. I haven't updated the sites for ages. (I really love this phrase:D). No time and also my computer broke the week the 100th episode of Bones was aires. That sucked. I saw it today and I'm kinda disappointed. Booth finally made a move and Bones let him down:( But I should be used to this ends 'cuz I have "Whedon's school", right? Whatever.

There are no news about Charisma, I hope it'll change soon. But I did find a genious essey about Cordelia Chase so I'm gonna translate it to Czech. I'll do it in my English lesson or I'm really gonna get bored to death. Seriously.

My roomie is visiting my place tommorow, I can't wait. We have been planning this for three years. Hurrey!

Take care and loads of love

Yours KellyNews 32

4. dubna 2010 v 19:39 | Kelly |  News
newska
Ahojte,

konečně jsem se dokopala k tomu, abych změnila layout. Nechtěla jsem ho měnit, protože ten des prostě miluju, ale řekla jsem si, že čtvrt roku s jedním layoutem je už příliš.

Záhlaví je původně wallpaper, který jsem nedávno vyrobila a ještě nestihla zveřejnit. Udělám to, až jich bude víc. Je dost odslišný.
Snažila jsem se, aby lay byl laděn do světlých jarních barviček a zase jsem skončila u fialové a zelené:D

Menu je tentokrát v levém sloupci, přidala jsem tam ikonku rodinné stránky Buffy-Elle, kde je také nový kabátek, který vyrobila Elle.

Já jsem s ním celkem spokojená, v anketě pod článkem můžete hlasovat:)

V sekci Link me najdete nové ikonky a v rubrice Past layouts náhled minulého vzhledu.

Přeji pěkné Velikonoce:)

Vaše Kelly
__________________________________________________________

English version:

Hi,
I finally made myself create a new layout. I had not want to because I just love the last one, but there were no change pretty long time.

The header is originally wallapaper, which I have made recently and haven´t made publish yet.
I have been trying to make layout in bright, light, spring colours and I ended up with violet and green, again:D

Menu is on the left this time and I aslo added family site Buffy-Elle, where is also a new spring layout.

I am kinda satisfied with this design and you can vote under the article:)

Happy Easter:)

Yours Kelly

Cordelia Chase figurky

3. dubna 2010 v 14:00 | Kelly |  Features
Různě po internetu jsem sesbírala fotky figurek Cordy, které byly vyrobeny podle její postavy. Taky bych chtěla aspoň jednu, ale ty peníze za to:(

Některé mi přijdou dost povedené, ale některé jsou podle mě příšernéfree image host free image host free image host free image host free image host  free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image hostfree image host free image host free image host  free image host


Gallery Update 0.2

1. dubna 2010 v 11:30 | Kelly |  News
news
V galerii přibylo pár nových fotek z roku 2007 z akce CollectorMania.


I-Con 29 March 26-28 2010

1. dubna 2010 v 10:33 | Kelly |  2010
K těmhle fotkám mám jenom jednu poznámku, Charisma je prostě úžasná, jak si tam sedí na tom podiu v tom tričku se srdíčkem:)


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host