Květen 2010

Gallery Update 0.3

27. května 2010 v 16:39 | Kelly |  News
newska
Butterfinger zveřejnil novou fotku Butterfinger Defense League v akci. BDL má na sobě oblečení, které zatím neměli v žádném uveřejněném videu nebo na akci, takže se možná dočkáme i něčeho dalšího.

free image host

G4’s Attack of the Show

20. května 2010 v 22:02 | Kelly |  2010

free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Natáčení musicvidea Butterfinger Defense League

20. května 2010 v 21:51 | Kelly
Ten malý pejsek je jedním z armády Sassyiných štěňátek a jmenuje se Jimmy.

bdlfree image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host  free image host free image host free image host free image host free image host free image host


Charisma 13WHAM & on G4’s Attack of the Show

16. května 2010 v 12:03 | Kelly |  Video-interviews
12
Butterfinger Defence League je v poslední době dost zaneprázděná. Poskytuje interview a hledá čtvrtého člena! Ceny jsou opravdu atraktivní - kromě setkání s touto trojku a účastní na AdventureConu výherce čeká 2000 dolarů.Videa se trošku déle načítají, ale stojí to za to, zvláště to druhé.

News 35 UPOZORNĚNÍ

9. května 2010 v 10:08 | Kelly |  News
newska
Hodně dlouho jsem váhala, jestli mám napsat tenhle článek. Nakonec ve mně převážila možnost ano.

Týká se to mých překládaných rozhovorů s Charismou. Nejdřív jsem byla celkem potěšená, když jsem je viděla na jiných blocích a dokonce i se zdrojem - mou stránkou, ale pak jsem se naštvala.

Já si překládám rozhovory, protože chci Charismu přiblížit ostatním a vím, že v češtině jich je jenom pár a ještě jsou ze starších let, a pak přijdu na nějakou stránku a najdu tam svoje rozhovory s odkazem na můj blog, ani tam není, kdo ten rozhovor překládal. Prostě si někdo zkopíruje můj článek, aby měl co dát na blog.

Takže od teď, kdo si bez mého vědomí a svolení zkopíruje mnou přeložený rozhovor a uveřejní ho na svojí stránce a bude to někdo z mých SB, bez milosti mažu ze svých spřátelených. Myslím, že není zase tak těžké napsat komentář, jestli ten článek můžu uveřejnit na svém blogu.

Neřeším kopírování fotek, videí a podobně, to mi je absolutně jedno, i s grafikou se dovedu smířit, ale tohle mi vadí.

Možná jsem vás tímto článkem rozhořčila, možná se mnou budete souhlasit. Každopádně jsem se takto rozhodla a pokud chcete se mnou přátelit, musíte to respektovat.

Vaše Kelly

Eric Estrada a Charisma Carpenter Sidewalks TV interview

7. května 2010 v 21:48 | Kelly |  Video-interviews
Další úžasný video rozhovor s Charismou, video je naprosto skvělé. Bohužel jsem ho nenašla na youtube nebo někde, aby mi šlo vložit do článku na blog. Takže pro vás mám jenom odkaz na toto video.


News 34

7. května 2010 v 21:41 | Kelly |  News
newska
Hey,

mám nový spřátelený blog, blog o seriálech Buffy a Angel.

Určitě mrkněte ↓


English:

Hey guys,

I have a new affiliates, blog about Buffy and Angel, the TV shows.

So check it out ↑

Your Kelly

Entertainment Weekly Interview

1. května 2010 v 16:47 | Kelly |  Interviews
12

Entertainment Weekly Interview

Charisma Carpenter, nejznámější díky roli kousavé Cordelie Chase v "Buffy the Vampire Slayer" a "Angel", je pořád ve společnosti lidí, kteří by vám mohli nakopat zadek. Společně s Lou Ferrignem a Erikem Estradou je momentálně členkou "Butterfinger Defense League" (Butterfinger obranná liga), trojice nás naučí, jak odehnat lidi, kteří vám chtěli vzít váš Butterfinger. Dělají to skrz individuální instruktážní videa a pomocí společného videa, které je remakem na jisté Sir Mix-A-Lot hit. Sledujte ji v akci. Také hraje snoubenku Jasona Stathama ve filmu Sylvestra Stallona "The Expendables", který se bude promítat v kinech v srpnu. Minulý týden se zastavila v mé kanceláři, aby popovídala o tom, kterou epizodu "Angela" ukázala Stallonovi, aby získala roli v "The Expendables", jak si užila práci s armádou štěňátek, proč je cool máma a co by chtěla dělat dál (Broadway!).

ENTERTAINMENT WEEKLY: Musela jsi Stallonovi číst?
Charisma: Jo, musela jsem si to zasloužit. Musela jsem se k tomu dlouho dopracovávat. Myslím, že zrovna natáčeli, jak vzniká film "The Expendables", a také můj konkurz a to, jak mi Sly říká, že se to celé točí. Když jsme se poprvé setkali, říkal, že už viděl hodně lidí pro tu roli, ale že byli příliš těžkopádní. "Opravdu chci, abys mi předvedla něhu, když se chceš ztotožnit s touto osobou." Mluvil o té scéně a já jsem řekla: " Chci ti ukázat scénu, kterou jsem natočila s Davidem (Boreanazem) v epizodě "You're Welcome" (5x12 v Angelovi, díl, ve kterém Cordelia umírá.)Ta křehkost, myslím, že přesně vím, co hledáš. Počkej, bude zpátky za deset minut. Donovane, pojď." Musela jsem ho ten den vzít s sebou. Tak mi řekli, že tam můžu Donovana nechat s nimi, jestli tak budu rychlejší. (smích) Takže jdu a vrátím se a ukazuju tu scénu na konci - ten polibek, když odcházím - a Sly mě poplácá po rameni stylem "Dobrá práce. Ale stejně musíš číst." Pak mi zavolal uprostřed odpoledne a já šla.

Butterfinger Behind the Scenes

1. května 2010 v 14:11 | Kelly |  Others
Butterfinger zveřejnil fotky z natáčení klipu s Charismou. Enjoy:)


free image host free image host free image host free image host free image host


  imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Charisma Carpener Butterfinger Defence video

1. května 2010 v 14:06 | Kelly |  Ukázky
Konečně bylo zveřejněno Charismino propagační video na tyčinku Butterfinger. Je naprosto WOW!
Také se objevilo dost rozhovorů, takže začnu překládat.