Srpen 2010

News 41

30. srpna 2010 v 19:08 | Kelly |  News
news
Tak moji milovaní blogoví návštěvníci,

prázdniny uplynuly jako voda a opět nám nastává škola. Letos jsem "senior", jak bych byla na americké střední, a budu maturovat. Nevím tudíš, jak budu zvládat přidávat novinky na blog. Pravda je, že jich zase tolik není... tak uvidíme.

Chtěla jsem ještě vyměnit design, ale opustila mě múza, a to, co jsem vytvořila jsem raději zase hezky rychle smazala. Mně se tento design moc líbí, tak doufám, že i vám se ještě nezajedl a ještě chvíli to s ním vydržíte :-)

Přeji Vám úspěšný start v novém školním roce, hodně pohody a málo zlých učitelů XD

Mějte se,

Vaše Kelly

__________________________________________________

English version:

So my beloved blog's visitors,

holiday has come to its end and the school is here again. This year I'm senior and the graduation is ahead. That's why I don't know how I will manage to update the site. The truth is that there aren't many of them... so we'll see.

I had planned to change design, but my Muse has left me. Things I had made were so terrible that I better deleted them. I love this design and hope that you haven't been sick of it yet and will hold on for a while:-)

I wish you successful beginning in new school year, much fun and littlebad teachers XD

Take care,

Your Kelly

Buffy 8. série 35. číslo v češtině

29. srpna 2010 v 8:57 | Kelly |  News
f
Přináším přeložené 35. číslo osmé série Buffy, poslední část minisérie Twilight. Musím vám říct, že někdo by už vážně měl Buffy a Angelovi zatrhnout ty jejich dlouhý rozhovory a měli by se vrátit k tomu, co dělali v minulém čísle XD

Jsem zvědavá, co řeknete na závěr tohoto čísla :-)


Enjoy :-)

Photoshoot #45

28. srpna 2010 v 14:46 | Kelly |  Photoshoot
Charisma nafotila nový úžasný shoot, vyzkoušela si celkem čtyři outfity. Víc se mi ale líbí ty outdoorové fotky :-)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Charisma Carpenter Interview - The Kilborn File - 3. srpna 2010

27. srpna 2010 v 18:49 | Kelly |  Video-interviews
Jenny mi napsala odkaz na nové interview s Charismou, moc děkuji :-) Když jsem se na něj dívala, tak jsem zjistila, že už jsem ho viděla, jen jsem ho nenašla na youtube :D

Charisma mluví moc hezky, rozhovor je zábavný, takže enjoy :-)


'The Last Excorcism' Premiere, 24. srpna 2010

27. srpna 2010 v 18:42 | Kelly |  2010
Charisma se objevila na premiéře nového filmu "The Last Excorcism". Když jsem poprvé viděla ty fotky, moje první reakce byla:"Bože, co to má na sobě?" Podlě mě to Chrissy tentokrát s šaty nevychytala. Ale je krásně namalovaná a učesaná :-)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com  imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Buffy 8. série 34. číslo v češtině

23. srpna 2010 v 21:19 | Kelly |  News
folder
Další přeložené číslo osmé série Buffy. Bože, tohle číslo miluju, miluju, miluju :D
Snad bych měla říct, že je trošku nevhodné pro mladistvé (kdo už četli, ví :D).
Stahovat můžete opět z uloz.ta nebo z rapidshare. Jinak kdy přeložím další číslo netuším, protože teď jedu ke kamarádce a pak se uvidí :-)

Enjoy ↓
Charisma v TV

23. srpna 2010 v 16:22 | Kelly |  Charisma news
cc13

V pátek 27. srpna budou od 00:00 na Nova Cinema dávat film Hrátky s nebezpečím, v němž si hlavní roli zahrála Charisma Carpenter (Cordelia). Repríza:28. srpna na Nově v 02:30.

Díky za info Katce

Charisma v "The Human Factor"

23. srpna 2010 v 15:46 | Kelly |  Charisma news
Lola_bones-lovely.blog.cz5
Charisma Carpenter a Sean Patrick Flanery se připojili k hercům filmu "The Human Factor", režisérský debut Michaela Madsena.

V tomto filmu bude Charisma hrát Lori Stolth, postavu popisovanou jako "odhodlanou a s pevnou vůlí, která je reportérkou v novinách", Flanery bude hrát Erica O´Neilla, odpadlého policejního detektiva odhodlaného odhalit pravdu.

Produkce "The Human Factor" je naplánovaná na příští rok.


Buffy 8. série 33. číslo v češtině

17. srpna 2010 v 19:55 | Kelly |  News
Dokončila jsem překlad druhé části Twilight série osmé komiksové řady Buffy.
Stahovat můžete opět z uloz.ta a z rapidshare.
Looking Fabulous at 40

17. srpna 2010 v 10:10 | Kelly |  Zajímavosti
Enews online přineslo video o Charismě a jejích nových fotkách pro časopis In Touch Weekly.
Je to takové shrnutí článku o Charismě.


Bohužel video nejde vložit na blog, takže ho najdete tady.

Buffy 8. série 32. číslo v češtině

16. srpna 2010 v 16:53 | Kelly |  News
buffy
Vím, že tohle se netýká Charismy, ale minulý týden jsem si přečetla čtyři díly z osmé komiksové série Buffy, přesněji minisérii Twilight, protože se v ní objeví Angel (určitě jste viděli pár obrázků Buffy a Angela :))
Protože je do čestiny přeloženo něco kolem deseti dílů, rozhodla jsem se, že tutu minisérii přeložím.

Přináším vám první část ze čtyřdílné série Twilight. Postupně přidám další.
Doufám, že to někomu přijde vhod :-)

"The Expendables" recenze

14. srpna 2010 v 16:46 | Kelly |  Zajímavosti
Lola_bones-lovely.blog.cz7
Na internetu se už objevilo několik recenzí akční novinky "The Expendables".

Recenze na moviezone.cz

Recenze na kfilmu.net

Charisma je Dívkou dne na Maxim.com

14. srpna 2010 v 16:33 | Kelly |  Zajímavosti

70
Jméno: Charisma Carpenter
Narozena: 23. července 1970
Rodné město: Las Vegas, Nevada
Kde jste ji viděli:
Jako protivnou středoškolačku Cordelii Chase v seriálu Josse Whedona Buffy the Vampire Slayer, která dospěla ve spin-offu Angel, a jako smyslnou nevlastní matku Kendall Casablancal v kriminálním seriálu Veronica Mars. Půvabná rodačka z Vegas, San Diegem vychovaná Charisma byla také roztleskávačkou v Chargers. Dále konečně dostala roli ve velkoplošném akčním filmu "The Expendables", kde hraje utrápenou přítelkyni Jasona Stathama.

K jemnější stránce "The Expendables"
"Uvidíš odlišnou stránku Jasona (Statham), který je samozřejmě velmi hezký muž, opravdu okouzlující, má přízvuk, dokáže nakopat lidem zadek, ale uvidíte ho zamilovaného. Takže víte, velký okamžik byl, když jsem musela předstírat, že nechci, aby mě políbil."Počkej, nelíbej mě.. oh, ne, potřebuju to vzít znovu." (směje se). Možná "The Expendables 2" to budou mít. Víš, řekla jsem Stallonovi:"Každý se mě ptá, jestli budou "The EXpendables 2," a potom jsem řekla:"No, jestli budou a jestli nějakou náhodou budu mít to štěstí se na tom podílet, existuje nějaká šance, že dostanu zbraň a budu moct nakopat pár zadků?" Odpověděl:"Dej si pozor na to, co si přeješ."

K Oku Tygra: "Bylo to fakt zábavný, protože na našich konkurzech, víš, Stallone opravdu chce slyšet, že řekneš Dej mi tu šanci, opravdu chce, abys řekl, že jsi lepší než kdokoliv jiný. Vážně chce, abys měl oko tygra. Nesnáší falešnou skromnost a je jako, prostě mi to řekni narovinu a já s tím vážně, vážně souhlasím. Sly je ten chlápek, kterýmu můžeš říct "Dej mi tu šanci. Já tě nezklamu."Takže potom si mě Sly zavolal do své kanceláře a řekl mi:"Jak myslíš, že sis vedla?" A já jsem prostě odpověděla:"Myslím, že jsem to zvládla." Nikdy tak nemluvím! (směje se). A on na to:" Myslím si to taky. Vítej v partě "The Expendables" A teď jsem v senzačním akčním filmu s 80-ti milionovým rozpočtem. Chci říct, nemůžu být víc vděčná.

 K hodně testosteronovému obsazení: "Můžu ti říct, kolik mužů přišlo z lesa a teď jsou něco jako mí nejlepší přátelé a říkají:"Jaké to bylo pracova se všemi těmito lidmi?" S muži se mi dobře spolupracuje, bylo to skvělé. Při natáčení Angela byli také všichni muži, jediná další žena na place byla scénáristka a costymérka, ale ta nebyla na place celou dobu. Takže tohle prostředí je pro mě opravdu příjemné. Bylo to skvělý. Bylo to fakt skvělý. "

K možné účasti v "Avengers": "Nedostala jsem zprávu od Joss (Whedona). Jestli bych já ráda zavolala Jossovi? Naprosto jo. Nevím, jestli bych mu měla zavola. Myslíte, že bych měla? (smích) Zajímá mě, jestli by přijal můj hovor. Je teď docela žádaný. Ačkoli jeho můzou je tak nějak Eliza (Dushku). Ale s Elizou jsme dobré kamarádky, možná by ustoupila stranou, "Jdi ty, Charismo. Jsi na řadě." (smích) Myslíte, že by se to stalo? Ale jsem připravená. Jsem připravená nakopat něčí zadky."

(pozn. volně přeloženo)


Gallery Update 0. 8

14. srpna 2010 v 15:43 | Kelly |  News
Lola_bones-lovely.blog.cz6
Nová fotky Charismy z filmu "The Expendables".

Další najdete v galerii tady.

imagebam.com

In Touch Weekly, srpen 2010

14. srpna 2010 v 15:39 | Kelly |  Scany
V současném čísle amerického časopisu In Touch je článek a fotky s Charismou, zřejmě nafotila nový shoot v plavkách, doufám, že se objeví i samostatně, protože vypadá úchvatně. Mám tu dva scany, snad jich najdu víc.


imagebam.com imagebam.com

The Expendables red carpet at PH Casino 2010 - Charisma Carpenter

12. srpna 2010 v 22:26 | Kelly |  Videa z akcí
Na videu můžete vidět i syna Charismy - Donovan. Tomu říkám organizovaný chaos :D


Gallery Update 0.7

12. srpna 2010 v 17:16 | Kelly |  News
Lola_bones-lovely.blog.cz5
Comic Con už je sice za námi, ale stále se objevují nové fotky a to platí i pro Butterfinger Defence League.

Do galerie přibyly čtyři nové fotky z Comic Conu ↓


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

'The Expendables' Las Vegas Premiéra, 9. srpna 2010

12. srpna 2010 v 17:13 | Kelly |  2010
Další premiéra "The Expendables" v Las Vegas přinesla další fotky Charismy. Opět je nádherná.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Videa z "The Expendables" premiéry v LA

6. srpna 2010 v 23:01 | Kelly |  Video-interviews
Lola_bones-lovely.blog.cz10
Plno rozhovorů z LA najdete TADY. V ČR by se "The Expendables" měli objevit 19. srpna.

'The Expendables' Los Angeles Premiéra, 3. srpna 2010

6. srpna 2010 v 22:57 | Kelly |  2010
Mám pro vás 95 HQ fotek z premiéry "The Expendables" z LA. Charisma vypadá úchvatně, nejvíce se mi líbí ty fotky, kde se fotí s fanoušky :-)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com