Září 2010

Wild at Heart

27. září 2010 v 15:54 | Kelly |  News
news
Před nedávnem jsem si dělala v hlavě pořádek o svých stránkách. Jsem spolumajitelkou blogu o Buffy buffy-elle, který už (hodně) dlouhou dobu zůstává neaktualizován a zřejmě tak i zůstane. Také mám vlastní blog o Buffy anglic-face, který také neaktualizuji. Na AF jsem ukládala především svoji příležitostnou grafiku, ale chtěla jsem víc než to. Chtěla jsem něco jako takový deníček, osobní stránku. Nechtělo se mi předělávat celou stránku, tak jsem si založila nový blog.
Jedná se o mou osobní stránku nazvanou "Wild at Heart".

Budu ráda, když se přijdete podívat. Stránka angelic-face končí, ale blog mazat zatím nebudu, říkám to kvůli mým spřáteleným blogům, aby si případně angelic-face vymazali ze svého seznamu.
Kelly

3rd Annual Rally For Kids With Cancer Scavenger Cup. 24. září 2010

25. září 2010 v 18:54 | Kelly |  2010
Charisma se zúčastnila 3. ročníku Rally For Kids With Cancer Scavenger Cup a moc jí to slušelo. Outfit se mi teda zrovna dvakrát nelíbí, ale vlasy a make-up měla perfektní.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Gorezone, září 2010

11. září 2010 v 11:06 | Kelly |  Scany
V britském časopisu Gorezone věnovali Charismě hned čtyři stránky a titulku. Škoda, že toho se u nás asi nedočkáme.
Charisma mluví o Buffy a Angelovi, o Jossovi Whedonovi, jak se dozvěděla, že se nevrátí do Angela, o Wonder Woman, o Psychosis, taky o The Expendables, True Blood i Twilight.

Myslím, že rozhovor přináší i jiný pohled na Charismu, zase trošku na její jinou stránku, je v něm nadšení, ale i smutek a zklamání.

Moc se mi líbí fotky Charismy, chtělo by je i samotné :-)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comNews 42

4. září 2010 v 18:48 | Kelly |  News
news
Ahojte,

tak jsem to zvládla, i když jsem to ani nečekala :D Povedlo se mi udělat a nastavit nový layout. Ani jsem neplánovala, že dopadne takhle, původní záhlaví, co jsem měla od půlky prázdnin hotové, vypadá úplně jinak :D Ale každopádně jsem s výsledkem spokojená.

Náhled minulého layoutu ↓ (Preview of last layout)


imagebam.comMějte se,

Vaše Kelly


_________________________________________

English version:


Hi,

so I made it, although I hadn't even expected it :D I managed to make and set new layout. I had no idea that it would end this way, an original head, which I have done in August, is totally different :D But I'm satisfied, anyway :-)

Take care,

Your Kelly

Chrissy v TV

4. září 2010 v 12:49 | Kelly |  Charisma news
cc22
Moc mě potěšila televize Nova, která odvysílá dva filmy s Charismou.
Těšit se  můžeme na Jane má schůzku a Rodinný chaos.

Jane má schůzku (See Jane Date) - úterý 7. 9. 2010 v 9:40 na Nově

Rodinný chaos (Relative Chaos) - čtvrtek 9. 9. 2010 9:35 na Nově

Charisma si zahraje v nezávislém thrilleru

3. září 2010 v 21:26 | Kelly |  Charisma news
Lola_bones-lovely.blog.cz6
Charisma Carpenter a Ty Olsson by si měli zahrát hlavní role v nezávislém thrilleru "Crash Site".

Příběh se soustředí na rodinou dovolenou v lesích, během které si pár musí vybojovat svoji cestu zpátky do civilizace přes hranění, děsivá stvoření a divoká zvířeta, potom co jejich Jeep nabourá. Film režíruje Jason Bourque.

Producenti jsou Jack a Joseph Nasser ("Damage").

Jak se zdá, "The Expendables" Charismě otevřelo cestu k mnoha zajímavým projektům. Uvidíme, do čeho dalšího se zapojí :-)