Červen 2011

"First for Women" magazine scan

29. června 2011 v 15:59 | Kelly |  Scany
Charisma byla zmíněna v rubrice "Štíhlejší ve vteřinách" v současném čísle magazínu "First for Women.

imagebam.com


Charisma o Cordy/Angel

29. června 2011 v 15:10 | Kelly |  Ostatní

Běhm Q&A panelu na Supanově v Austrálii, byla Charismě položena otázka:"Co si myslíš o tom, že C/A nedostali šanci na opravdový vztah?"

Chrissy odpověděla, že určitě měli vztah (platný!) a spojovalo je pouto přátelství, lásky a důvěry, což je mnohem důležitější než fyzická část, a proto je milovala spolu.
2nd Annual Thirst Project Gala 28. června 2001

29. června 2011 v 14:41 | Kelly |  2011
28. června se Charisma zúčastnila akce 2nd Annual Thirst Project Gala v The Beverly Hilton hotelu.
Musím říct, že vypadá úchvatně, ty vlasy jsou luxusní.

imagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Unknown

29. června 2011 v 14:36 | Kelly |  Others
Našla jsem tuhle fotku a vůbec netuším, kam ji zařadit. Podle vlasů bych typla rok 2003 - 2004. Kdyby někdo věděl, co je to za fotku, prosím napište do komentářů :)

imagebam.comSupanova: Charisma Carpenter

9. června 2011 v 10:47 | Kelly |  Interviews

Supanova : Charisma Carpenter

"Supanova je intenzivní!" zvolá Carpenter nadšeně do telefonu. "Je to opravdu, opravdu silné vědět a vidět, jak jsou ti lidé emociálně zaujatí v jejich oblíbeném seriálu, kolik obětují z jejich přijmu, že jsou tak loajální a pořád se vracejí. Nechápu, že mě ještě nemají plné zuby!" směje se.

"Je to silný zážitek, když vám lidé řeknou 'Moje dcera se jmenuje Cordelia a právě jsem jim ukázala Angela a oni milují tvoji postavu' nebo 'Opravdu jsem se ztotožnila s tvojí postavou, když se stalo tohle a tohle' mít tu vzájemnou komunikaci - chci říct, wow, to je výlet!"


Charisma is lovely

8. června 2011 v 16:29 | Kelly |  Ostatní
Během conu v Austrálie měli fanoušci Charismy možnost se s ní vyfotografovat, nechat si podepsat věci a podobně. Na tumblr jedna fanynka uveřejnila svůj zážitek s Charismou. Dovolila jsem si ho přeložit.

I like the way you sound in the morning (na odkazu si můžete přečíst originál a vidět fotku)

Charisma je příjemná. A úžasně nádherná, zní to jako klišé, ale fotka jí rozhodně neprokazuje spravedlnost. Když jsem ji potkala v sobotu kvůli podpisu, měla jsem trochu svázaný jazyk a zapomněla jsem jí něco říct. Proto jsem byla odhodlaná říct jí to, co jsem chtěla, v neděli, když jsem se s ní vyfotila. Řada čekajících na fotku s ní byla super-dlouhá (jak jsem čekala, samozřejmě) a jsem si dost jistá, že očekávání bylo, že půjdete tam, vyfotíte se a odejdete, tak rychle, jak je to bude možné, abyste se dostali přes všechny ty lidi. Poznámka: rozhovor, který následuje, nemusí být úplně přesný, ale blíží se k tomu :-)
Když jsem tam přišla, Charisma mi řekla, že se jí líbí moje šaty! Pak jsme se vyfotily. Potom jsem řekla:"Můžu ti něco říct? Protože včera, když ses mi podepsala, jsem byla trochu rozrušená." A ona souhlasila. Tak jsem řekla:"Milovala jsem Cordelii, brečela jsem u dílu "You're Welcome. Opravdu tě obdivuji, proto, jak podporuješ, jako s Ronanem na twitteru. Máš krásný úsměv a doufám, že brzy dostaneš nějakou pravidelnou práci v TV," na čež odpověděla:" Z tvých rtů, dobrý Bože, v to doufám!" A pak mi nabídla ruku, abych si s ní potřásla. Bylo to nečekané, chtěla jsem odejít, ale pak jsem si s ní potřásla rukou. Řekla jsem "děkuju" a odešla. Byl to takový hezký den. Uvědomovala jsem si, že ve frontě čeká spousta lidí, proto jsem vděčná, že jsem měla tu příležitost říct jí to. Je tak úžasný člověk. Tak krásný a opravdu se zajímá o fanoušky. Jsem tak hrdá, že jsem Charismin FRAN!;) (fran - fan + friend - fanda a přítel)


Charisma o Sarah Michelle Gellar

8. června 2011 v 16:02 | Kelly |  Ostatní

Během conu Supanova v Austrálii se Charisma zmínila i o Sarah Michelle Gellar.

"Byla (SMG) příjemná, velmi zábavná a bylo potěšení být okolo ní."

"She was lovely, very fun and a pleasure to be around."

News 44

8. června 2011 v 15:25 | Kelly |  NewsAhojte,

po dlouhatánské době se konečně ozývám s pár aktuálkami. Konečně jsem vyměnila design. Sice se mi líbil, ale když jsem viděla, od kdy tady byl, málem mě trefilo. Nicméně považujte současný design za prozatímní verzi.

Do galerie jsem nahrála nové fotky z Austrálie a Charismina twitteru. Také je upravené boční menu, aktualizové údaje o projektech a akcí, kterých se Charisma zúčastní.

Pěkné prázdniny :-)

English version

Obsession

8. června 2011 v 15:11 | Kelly |  Obsession
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Update 1.2

8. června 2011 v 15:01 | Kelly |  News
Charisma ráda na svůj twitter přidává vlastní fotky. Zvířátka sem ale přidávat nebudu :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Supanova Pop Culture Expo

8. června 2011 v 13:52 | Kelly |  2011
Před časem se Charisma zúčastnila conu v Melbourne v Austrálii. Přidávám pár fotek, kvalita se ovšem hodně liší. Další přidám, až je budu mít k dispozici.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Fotky z Austrálie od Charismy, které zveřejnila na svém twitteru

Supanova Melbourne

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Supanova Brisbane

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


imagebam.com imagebam.com


LA Matadors vs Astana Arlans at the Music Box, LA, CA - 17.04.11

8. června 2011 v 13:13 | Kelly
Spolu s Julií Benz, Clare Kramer a Amber Dixon se Charisma v dubnu zúčastnila akce LA Matadors vs Astana Arlans at tha Music Box

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com