Červenec 2011

Charisma o možném Buffy remaku: Osobně si myslím, že je to na nic.

26. července 2011 v 10:21 | Kelly |  Interviews
Od té doby, co loni Warner Bros oznámil, že plánuje natočit filmový remake skvělého seriálu "Buffy the Vampire Slayer, tvůrce seriálu Joss Whedon a hvězdy Sarah Michelle Gellar (Buffy) a Nicholas Bredndon (Xander)veřejně tento nápad označili za příšerný.
Teď, poloviční Španělka, herečka Charisma Carpenter říká serveru Latina.com, co si myslí o nápadu natočit novou verzi Buffy. "Osobně si myslím, že je to na nic," řekla Charisma, která hrála populární protivnou středoškolačku Cordelii Chase v seriálovém hitu. "Je to je příležitost využít něco, co bylo milováno a opečováváno a lukrativního a vydělat na tom."

Minulý rok, když plány na předělávku Buffy byly prvně oznámeny, bylo také důrazně ohlášeno, že Warner Bros nenajme Josse Whedona (tvůrce seriálu), aby režíroval filmovou adaptaci. Charisma říká, že vynechání Josse je také opravdu špatný nápad. "Jsem na Twitteru, jsem @AllCharisma a všichni fanoušci, kteří jsou na Twitteru říkají, že to nedává žádný smysl. Proč by neměli zahrnout Josse?" říká. "Nezačlenit tvůrce je urážející,"dodává.

Také jsme se Charismy zeptali, co by si myslela, kdyby Warner Bros přeobsadili všechny role ze seriálu včetně její postavy Cordelie Chase s herci nové generace. "To dělají s hodně seriály," odpověděla. "U "Gilligan's Island to udělali. V historii přeobsadili hodně seriálů - ale nikdy to nebylo jako poprvé. Chemie mezi našimi postavami a roky, které jsme měli na to, abychom ji prohloubili, víte, ti lidé, se kterými jsem pracovala, pracovala jsem s nimi sedm osm let od pondělí do pátku a byly to velmi intenzivní směny. Takže aby to zopakovali, hodně štěstí," řekla.

Ale Charisma má nápad, o kterém si myslí, že remaku pomůže. "Prostě to nechte být," říká. "Nechte dobré na pokoji. To, co to udělalo, bylo brilantní a to, co to znamenalo pro lidi, je citové. Zkusit to a rozvíjet to s úplně novou skupinou lidí - proč? Odpovědí jsou peníze a to nikdy není dobrá motivace."

Zeptali jsme se, jestli se Charisma stále schází s některými z přátel z Buffy. "Ano," řekla. "Jsem hlavně v kontaktu s Davidem (Boreanaz - Angel) a Julií (Benz - Darla) a trochu s Alyson Hannigan (Willow). Obdivuju Amy Acker (Fred/Illyria). Byla bych šťastná je znovu navštívit. Scházíme se."
Charisma bude družička Julie Benz

23. července 2011 v 18:19 | Kelly |  Charisma news
Julie Benz, bývalá kolegyně ze seriálu Angel a Buffy a kamarádka Charismy, Chrissy požádala, aby jí šla za družičku na její svatbě s Richem Oroscem.

"Jsme si s Julií pořád velmi blízké a ona se bude vdávat!" vyjádřila se Charisma.
"Byla jsem požádána, abych vskutku byla družička, a samozřejmě tam pro ni v ten velký den budu!"

Když byla Charisma dotázána, jestli jsou Julie s Richem pěkný pár, Charisma řekla: "rozkošní" a dodala: "a budou mít nádherné děti!"News 45

22. července 2011 v 11:51 | Kelly |  News
Povedlo se mi dokonce bez větších potíží nastavit nový layout. Sice jsem použila stejnou fotku, která byla na tom minulém, ale mně se moc líbí a jsou jedny z nejnovějších, které Chrissy má.

Doufám, že se vám ta růžový za chvíli nepřejí, protože nevím, jak dlouho tady tento design zůstane. Celkem se mi líbí, takže chvíli asi ano.

V celém článku se můžete podívat na náhled minulého layoutu.


Deadly Sibling Rivalry

21. července 2011 v 21:12 | Kelly |  Deadly Sibling Rivalry
Objevila se poněkud nekvalitní fotka k novému filmu Charismy. Char opět tweetovala :)

imagebam.com

Gallery Update 1.3

21. července 2011 v 21:07 | Kelly |  News
Charisma sdílela přes Twitter další fotky :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Všechny fotky zde

Burn Notice On Set

21. července 2011 v 21:03 | Kelly |  Burn Notice
Charisma na svém Twitteru zveřejnila fotku z natáčení "Burn Notice".

Na fotce je spolu s Gabrielle Anwar and Jeffrey Donovanem.

imagebam.com
imagebam.com

Charisma v "Burn Notice"

21. července 2011 v 20:57 | Kelly |  Charisma news
Charisma se objeví v seriálu "Burn Notice".

Herečka si zahostuje v jedenácté epizodě této série (pátá série) jako Nicki, sarkastická výstavní manželka, jejíž horší polovička, inženýr v oboru biozbraní, je hledaný muž ve spojení s Rusy.


Sama Chrissy tento seriál miluje, jak uvedla v jednom z rozhovorů:

"I love White Collar and Burn Notice, and I am also obsessed with Sons of Anarchy, Shameless -- I cannot miss an episode - and Californication has been a huge favorite for years. I think Natascha McElhone is probably the most stunning woman that ever walked the Earth,"
"Miluju "White Collar" a "Burn Notice" a jsem taky posedlá "Sons of Anarchy", "Shameless" -- nemůžu zmeškat jedinou epizodu - a "Californication" je už roky mým oblíbeným. Myslím, že Natascha McElhone je pravděpodobně ta nejúchvatnější žena, která kdy kráčela po Zemi."
Charisma také už i na Twitteru napsala, že probíhá natáčení: