Interviews

Charisma o možném Buffy remaku: Osobně si myslím, že je to na nic.

26. července 2011 v 10:21 | Kelly
Od té doby, co loni Warner Bros oznámil, že plánuje natočit filmový remake skvělého seriálu "Buffy the Vampire Slayer, tvůrce seriálu Joss Whedon a hvězdy Sarah Michelle Gellar (Buffy) a Nicholas Bredndon (Xander)veřejně tento nápad označili za příšerný.
Teď, poloviční Španělka, herečka Charisma Carpenter říká serveru Latina.com, co si myslí o nápadu natočit novou verzi Buffy. "Osobně si myslím, že je to na nic," řekla Charisma, která hrála populární protivnou středoškolačku Cordelii Chase v seriálovém hitu. "Je to je příležitost využít něco, co bylo milováno a opečováváno a lukrativního a vydělat na tom."

Minulý rok, když plány na předělávku Buffy byly prvně oznámeny, bylo také důrazně ohlášeno, že Warner Bros nenajme Josse Whedona (tvůrce seriálu), aby režíroval filmovou adaptaci. Charisma říká, že vynechání Josse je také opravdu špatný nápad. "Jsem na Twitteru, jsem @AllCharisma a všichni fanoušci, kteří jsou na Twitteru říkají, že to nedává žádný smysl. Proč by neměli zahrnout Josse?" říká. "Nezačlenit tvůrce je urážející,"dodává.

Také jsme se Charismy zeptali, co by si myslela, kdyby Warner Bros přeobsadili všechny role ze seriálu včetně její postavy Cordelie Chase s herci nové generace. "To dělají s hodně seriály," odpověděla. "U "Gilligan's Island to udělali. V historii přeobsadili hodně seriálů - ale nikdy to nebylo jako poprvé. Chemie mezi našimi postavami a roky, které jsme měli na to, abychom ji prohloubili, víte, ti lidé, se kterými jsem pracovala, pracovala jsem s nimi sedm osm let od pondělí do pátku a byly to velmi intenzivní směny. Takže aby to zopakovali, hodně štěstí," řekla.

Ale Charisma má nápad, o kterém si myslí, že remaku pomůže. "Prostě to nechte být," říká. "Nechte dobré na pokoji. To, co to udělalo, bylo brilantní a to, co to znamenalo pro lidi, je citové. Zkusit to a rozvíjet to s úplně novou skupinou lidí - proč? Odpovědí jsou peníze a to nikdy není dobrá motivace."

Zeptali jsme se, jestli se Charisma stále schází s některými z přátel z Buffy. "Ano," řekla. "Jsem hlavně v kontaktu s Davidem (Boreanaz - Angel) a Julií (Benz - Darla) a trochu s Alyson Hannigan (Willow). Obdivuju Amy Acker (Fred/Illyria). Byla bych šťastná je znovu navštívit. Scházíme se."Supanova: Charisma Carpenter

9. června 2011 v 10:47 | Kelly

Supanova : Charisma Carpenter

"Supanova je intenzivní!" zvolá Carpenter nadšeně do telefonu. "Je to opravdu, opravdu silné vědět a vidět, jak jsou ti lidé emociálně zaujatí v jejich oblíbeném seriálu, kolik obětují z jejich přijmu, že jsou tak loajální a pořád se vracejí. Nechápu, že mě ještě nemají plné zuby!" směje se.

"Je to silný zážitek, když vám lidé řeknou 'Moje dcera se jmenuje Cordelia a právě jsem jim ukázala Angela a oni milují tvoji postavu' nebo 'Opravdu jsem se ztotožnila s tvojí postavou, když se stalo tohle a tohle' mít tu vzájemnou komunikaci - chci říct, wow, to je výlet!"

Charisma Carpenter: Duch způsobil oheň (14. 7. 2010)

16. července 2010 v 12:56 | Kelly
charisma
Charisma Carpenter věří, že oheň při natáčení jejího nového filmu Psychosis způsobil duch


Charisma hraje úspěšnou spisovatelku, která se dostane do stádia šílenství, když se přestěhuje na venkov do Anglie.

Film se natáčel ve starém děsivém domě v Somersetu v jižní Anglii, kde se věří, že zde byly upáleny poslední čarodejnice.

"Not ready to play Wonder Woman's Mum"

26. června 2010 v 10:30 | Kelly
Lola_bones-lovely.blog.cz2

Během akce Supanova Fan Expo v Sydney byla Charisma vyzpovídána Gilesem Hardiem. V rozhovoru mluví o fanouškovství, Wonder Woman a spolehlivosti IMDb.

Entertainment Weekly Interview

1. května 2010 v 16:47 | Kelly
12

Entertainment Weekly Interview

Charisma Carpenter, nejznámější díky roli kousavé Cordelie Chase v "Buffy the Vampire Slayer" a "Angel", je pořád ve společnosti lidí, kteří by vám mohli nakopat zadek. Společně s Lou Ferrignem a Erikem Estradou je momentálně členkou "Butterfinger Defense League" (Butterfinger obranná liga), trojice nás naučí, jak odehnat lidi, kteří vám chtěli vzít váš Butterfinger. Dělají to skrz individuální instruktážní videa a pomocí společného videa, které je remakem na jisté Sir Mix-A-Lot hit. Sledujte ji v akci. Také hraje snoubenku Jasona Stathama ve filmu Sylvestra Stallona "The Expendables", který se bude promítat v kinech v srpnu. Minulý týden se zastavila v mé kanceláři, aby popovídala o tom, kterou epizodu "Angela" ukázala Stallonovi, aby získala roli v "The Expendables", jak si užila práci s armádou štěňátek, proč je cool máma a co by chtěla dělat dál (Broadway!).

ENTERTAINMENT WEEKLY: Musela jsi Stallonovi číst?
Charisma: Jo, musela jsem si to zasloužit. Musela jsem se k tomu dlouho dopracovávat. Myslím, že zrovna natáčeli, jak vzniká film "The Expendables", a také můj konkurz a to, jak mi Sly říká, že se to celé točí. Když jsme se poprvé setkali, říkal, že už viděl hodně lidí pro tu roli, ale že byli příliš těžkopádní. "Opravdu chci, abys mi předvedla něhu, když se chceš ztotožnit s touto osobou." Mluvil o té scéně a já jsem řekla: " Chci ti ukázat scénu, kterou jsem natočila s Davidem (Boreanazem) v epizodě "You're Welcome" (5x12 v Angelovi, díl, ve kterém Cordelia umírá.)Ta křehkost, myslím, že přesně vím, co hledáš. Počkej, bude zpátky za deset minut. Donovane, pojď." Musela jsem ho ten den vzít s sebou. Tak mi řekli, že tam můžu Donovana nechat s nimi, jestli tak budu rychlejší. (smích) Takže jdu a vrátím se a ukazuju tu scénu na konci - ten polibek, když odcházím - a Sly mě poplácá po rameni stylem "Dobrá práce. Ale stejně musíš číst." Pak mi zavolal uprostřed odpoledne a já šla.

Charisma Carpenter: Musela jsem nosit kostým roztleskávačky...zase

26. dubna 2010 v 12:55 | Kelly
bf1
Po sedm let byla Charisma Carpenter důležitou součástí ve velkolepém boji s upíry, démony a silami zla v "Buffy the Vampire Slayer" a v "Angelovi". Teď zúročí své bojové schopnosti získané během hraní Cordelie, aby odehnala nového, potenciálně nebezpečnějšího nepřítele: zloděje sladkostí.

Ano, válka proti těm, kdo  se snaží vzít váš Butterfinger právě dostala tři novéspojence - Lou "Hulk" Ferrigno, Erik Estrada a Charisma. A zatímco každý dychtivě čeká na její debutové Obhajovací video, PopWrap si popovídal s Charismou o pár žhavých tématech. Zejména o jejím působení ve Scooby-Gangu, možném návratu s Jossem Whedonem a líbaní s Jasonem Stathamem.


PopWrap: Jak ses dostala do "Butterfinger Obranné Ligy"?
Charisma Carpenter: Chtěli tuto Ligu utvořit z lidí, kteří nějak bojovali se zlem v popkultuře - tak se obrátili na mě a já miluju Butterfinger, takže jsem byla naprosto pro. Pak jsem si přečetla scénář a líbilo se mi, jak to bylo vyzývavé. Jediné, co jsem řekla, bylo:"Musím zase nosit kostým roztleskávačky?"

Butterfinger Defense League Interview

26. dubna 2010 v 11:34 | Kelly
bf
MM: Hak ses připravila na vylepšené "Baby Got It Back" video?

Charisma Carpenter: Roztleskávala jsem a tancovala. Vzala jsem to pěkně na profesionální úrovni. Při natáčení tam byl choreograf a šli jsme pěkně rychle trénovat. Pak jsem si nechala udělat vlasy a make-up a pak jsem prostě tancovala.

MM: Tady a teď bez přípravy, jak bys obhájila svůj Butterfinger (čokoládová tyčinka)?

CC: Uh, ahoj, postoj a drzý. Odstrčte je! Můj syn se mi pořád snaží vzít můj Butterfinger. Říkám mu:"Vem si svůj!" Vlastně, jsem to já, kdo si snaží vzít kousek jeho.:)

MM: Máš dost úspěšnou kariéru. Co jsi se naučila o Hollywoodu?
CC: Jak stárnu a ohlížím se zpátky, myslím, že jsem mohla být více společenská. Vztahy jsou velmi důležité v této branži. Klábosení, chození do klubů, přátelé. Nejsem v tom dobrá. Nevím, jestli "samotář" je ten správný výraz, ale mám svobodnou mysl. Práce na klipech a hraní a být v New Yorku, to je zábava. Ačkoli, až bude po všem, budu klidná. Půjdu do posilovny. Jsem máma.

MM: Řekni nám nějaké detaily o tvé roli v dychtivě očekávaném filmu Sly Stallona, The Expendables.
CC: Bylo to zajímavé. Myslela jsem si, že filmy jsou pomalé, možná tohle je ten případ, ale ve světě Sylvestra Stallona to je prásk, křup, třesk. Bylo to rozveselující a děsivé. Líbat Jason také nebylo špatné.
MM poznámka: Jasonem Charisma myslí Jasona Stathama. Závidíte hodně?


Překlad by Kelly(me)


I-Con 29: Q&A s Charismou Carpenter

28. března 2010 v 10:16 | Kelly
I-CON 29: Otázky a odpovědi s Charismou Carpenter
I-Con

By Brittany Wait 27. 03. 2010

Jedná se spíše o takové povídání, popis této akce od jedné ze zúčastněných fanynek.

411mania

28. ledna 2010 v 18:14 | Kelly
Al Norton z 411mania.com se sešel kvůli exkluzivnímu rozhovoru o The Expendables a novému filmu stanice Syfy "House of Bones" s hvězdou seriálů Buffy & Angel Charismou Carpenter.

Charisma Carpenter bude vždy spojena s Cordelií Chase, postavou, kterou hrála v seriálech Buffy the Vampire Slayer a Angel, ale v minulých šesti letech udělala pozoruhodný kus práce v seriálech jako je Veronica Mars, Charmed (Čarodějky), CSI (Kriminálka Las Vegas), Big Shots a Legend of the Seeker. Dnes večer hraje hlavní roli v novém původním filmu stanice Syfy House of Bones a má roli v nadcházejícím akčním snímku The Expendables.

E!Online - 28. února 2003

1. ledna 2010 v 13:45 | Kelly
Rozhovor od Kristin Veitch, E!Online
28. února 2003

Jak jsi zvládala natáčení během těhotenství?

Charisma: Bylo to zajímavé. Myslím, že těhotenství by bylo jiné, kdybych nepracovala, ale jsem ráda - nešílela jsem strachy. Cítím se více povzbuzená a s pevným zázemím.

Pokračování v celém článku →

Globe CelebChat

12. prosince 2009 v 17:50 | Kelly
Globe CelebChat s Charismou Carpenter

Pokračování v celém článku →

Star Boards - Charisma Carpenter

12. prosince 2009 v 14:51 | Kelly
E!Online
Leden 31, 2000

Může být známá jako Angelova sobecká parťačka, ale je v ní víc, než se na první pohled může zdát. Instruktorka aerobicu, balerina, parašutistka, cestovatelka. Od zdolávání vln v bikinách k nakopáníní zadků příšer, tahle holka udělala všechno.

Pokračování v celém článku →

Charisma Carpenter - Lindzi.com

20. srpna 2009 v 14:57 | Kelly
Charisma Carpenter
Lindzi.com

Lindzi.com: Jaké byly tvoje roky na střední škole?
Charisma: No, hodně jsem se stěhovala, takže to byla zábava. Myslím, že když dokáže přežít vysokou školu, můžete přežít v reálném životě, ale jedna věc je jistá - ne všichni dospějí. Víte co myslím? Můžete si myslet, že se mýlím, že to není taková drbárna, lidé jsou mnohem vyspělejší…ne. Je to opravdu celkem jako život.

Pokračování v celém článku →

Angel and Cordelia Stake Out the Chat!

19. srpna 2009 v 19:13 | Kelly
Chat s Davidem Boreanazem (Angel) a Charismou. Zde je jenom část s Charismou


Ahoj, Charismo! Gratuluju k těhotenství. Jak se seriál vypořádá s tvým odchodem na mateřskou?
Charisma Carpenter:
Žádnou si neberu!

Užila jsi si hraní té zlé Cordy, nebo ti chyběla ta klasická Cordelie?
Opravdu mi klasická Cordy chybí, ale hrozně se mi líbí být zlá. Byla jsem frustrovaná z toho hraní zlé v utajení. Fakt jsem chtěla být zlá a být skutečným soupeřem, ale prostě se to vyvrbilo takhle.

Skutečný anděl

19. srpna 2009 v 18:58 | Kelly
Rodačka z Las Vegas, Charisma Carpenter, se v 15ti letech přestěhovala s rodinou do Mexika. Od pěti let se věnovala baletu, který považovala za část svého školního života. Kvůli studiu na umělecké škole byla neustále na cestách mezi Mexikem a San Diegem. I když hrála Cordelii Chase v seriálu Buffy, přemožitelka upírů, který je uznávaný mezi kritiky, Charisma původně nechtěla založit svou kariéru na herectví.

Velice zřídka odráží jméno i charakter tak jako u Charismy. Vypovídá o tom i způsob jakým byla objevena - všimli si jí, když pracovala jako servírka. Poprvé se objevila v televizi jako host v seriálu Pobřežní hlídka. Krátce na to obstála na castingu pro seriál Pobřeží Malibu, kde ztvárnila postavu Ashley. Na podzim se Charisma přidá ke svému kolegovi s Buffy- Davidu Boreanazovi, se kterým bude točit spin-off seriálu Buffy, přemožitelka upírů - Angel. Následuje rozhovor s jednou s nejkrásnějších a nejtalentovanějších hereček v Hollywoodu.


Vím, že se tě na to ptají pořád, ale vážně tě rodiče pojmenovali po parfému?
Charisma Carpenter: Ano, všechno je to pravda.

Jak často se tě na to ptají?
Vlastně pokaždé, když dávám někomu rozhovor.

Pro někoho, kdo se ptá, je těžké se tomuto tématu vyhnout.
(smích) Takže takhle to je? Žurnalistice moc nerozumím, ale myslela jsem, že by si novináři spíš řekli "Vážně se jí na to musím ptát, když už to vyšlo už v každém časopise? Možná bych měl být originální a vymyslet něco nového."

Možná to vyšlo v každém časopise, ale ještě ne v tom našem - jestli mě chápeš.
Okay, v tom případě je to fér.

Co bys mi řekla, kdybych ti prozradil, že mám v kapse lahvičku parfému Charisma?
Že lžete. Nepřichází v úvahu, abyste měl v kapse parfém.


Zbytek rozhovoru na buffy-angel.org
rok 1999, Steppin out
překlad: Zanthya

Říkala jsem si Chrissy

19. srpna 2009 v 18:48 | Kelly
Charisma Carpenter hraje Cordelii, populární a tak trochu zlou holku. Sama Charisma, jak vás možná už napadlo, je mnohem milejší než její televizní já. A taky mnohem, dovolíme si říct, charismatičtější.


Začneme pro tebe už tradiční otázkou. Jak je to s tvým jménem?
Charisma Carpenter: Je to moje skutečné jméno. Máma mě pojmenovala po lahvičce parfému. Když jsem vyrůstala brala jsem to jako prokletí. Lidi mě neustále provokovali: "Co to znamená? Nějakou nemoc?" Takže jsem si chvíli říkala Chrissy. Do svého jména jsem dorostla až v pubertě.

V Buffy hraješ Cordelii, jak bys ji popsala?
Chová se jako totální snob a potvora k tomu. Jinak je chytrá, zábavná a lidé jí často nerozumí. Mimo to má problémy doma. V dalších epizodách se o ní dozvíte víc.

Jsi ty sama něco jako Cordelie?
Vůbec se jí nepodobám, teda až na to, že si taky jdu tvrdě za svým. I když ne tak agresivním způsobem jako ona.

Věříš na upíry?
Ani nápad!

Zbytek rozhovoru na buffy-angel.org
rok 1997
překlad: Zanthya

 
 

Reklama