Ostatní

Charisma o Cordy/Angel

29. června 2011 v 15:10 | Kelly

Běhm Q&A panelu na Supanově v Austrálii, byla Charismě položena otázka:"Co si myslíš o tom, že C/A nedostali šanci na opravdový vztah?"

Chrissy odpověděla, že určitě měli vztah (platný!) a spojovalo je pouto přátelství, lásky a důvěry, což je mnohem důležitější než fyzická část, a proto je milovala spolu.


Charisma is lovely

8. června 2011 v 16:29 | Kelly
Během conu v Austrálie měli fanoušci Charismy možnost se s ní vyfotografovat, nechat si podepsat věci a podobně. Na tumblr jedna fanynka uveřejnila svůj zážitek s Charismou. Dovolila jsem si ho přeložit.

I like the way you sound in the morning (na odkazu si můžete přečíst originál a vidět fotku)

Charisma je příjemná. A úžasně nádherná, zní to jako klišé, ale fotka jí rozhodně neprokazuje spravedlnost. Když jsem ji potkala v sobotu kvůli podpisu, měla jsem trochu svázaný jazyk a zapomněla jsem jí něco říct. Proto jsem byla odhodlaná říct jí to, co jsem chtěla, v neděli, když jsem se s ní vyfotila. Řada čekajících na fotku s ní byla super-dlouhá (jak jsem čekala, samozřejmě) a jsem si dost jistá, že očekávání bylo, že půjdete tam, vyfotíte se a odejdete, tak rychle, jak je to bude možné, abyste se dostali přes všechny ty lidi. Poznámka: rozhovor, který následuje, nemusí být úplně přesný, ale blíží se k tomu :-)
Když jsem tam přišla, Charisma mi řekla, že se jí líbí moje šaty! Pak jsme se vyfotily. Potom jsem řekla:"Můžu ti něco říct? Protože včera, když ses mi podepsala, jsem byla trochu rozrušená." A ona souhlasila. Tak jsem řekla:"Milovala jsem Cordelii, brečela jsem u dílu "You're Welcome. Opravdu tě obdivuji, proto, jak podporuješ, jako s Ronanem na twitteru. Máš krásný úsměv a doufám, že brzy dostaneš nějakou pravidelnou práci v TV," na čež odpověděla:" Z tvých rtů, dobrý Bože, v to doufám!" A pak mi nabídla ruku, abych si s ní potřásla. Bylo to nečekané, chtěla jsem odejít, ale pak jsem si s ní potřásla rukou. Řekla jsem "děkuju" a odešla. Byl to takový hezký den. Uvědomovala jsem si, že ve frontě čeká spousta lidí, proto jsem vděčná, že jsem měla tu příležitost říct jí to. Je tak úžasný člověk. Tak krásný a opravdu se zajímá o fanoušky. Jsem tak hrdá, že jsem Charismin FRAN!;) (fran - fan + friend - fanda a přítel)

Charisma o Sarah Michelle Gellar

8. června 2011 v 16:02 | Kelly

Během conu Supanova v Austrálii se Charisma zmínila i o Sarah Michelle Gellar.

"Byla (SMG) příjemná, velmi zábavná a bylo potěšení být okolo ní."

"She was lovely, very fun and a pleasure to be around."

Reklama s Charismou (1994)

27. února 2010 v 16:59 | Kelly
O my God, to byla moje reakce, když jsem viděla tuhle reklamu. No schválně se na ni podívajte sami ↓Triana & Cara

1. ledna 2010 v 13:09 | Kelly

Letos si Charisma zahrála v seriálu Legend of the Seeker postavu Triany.

Můžete hlasovat v anketě na TOMTO ODKAZU, zda její polibek s Carou byl hot or not.

Tento polibek mezi Trianou (Charisma Carpenter) a Carou (Tabrett Bethell) byl spíše o dominanci než o lásce, ale pořád je stejně sexy, že?

Také můžete hlasovat o páru Willow & Tara.
 
 

Reklama