Tatoo

Tetování

17. listopadu 2011 v 19:42 | Kelly
Jenny mi dovolila převzít článek o tetování Charismy, který napsala pro svůj nyní ukončený blog o BtVS.


Charisma se pyšní hned několika tetováními:
• Snubní prstýnek
Snubní prstýnky jsou nejrůznějších druhů - někteří preferují kruhy ze zlata či stříbra, jiným stačí prstýnek z vlasů či kytiček. Damian Hardy navlékl své manželce tradiční snubní prsten, ale ona si i přesto nechala na prsteníček vytetovat symbol nekonečna, který měl zřejmě symbolizovat manželský slib "až do konce života". Koncem roku 2007 se Charisma s Damianem po pěti letech manželství rozvedla, ale symbol na svém prstu nosí ještě pořád...
• Slunce
Ve spodní části zad má vytetované domorodé slunce symbolizující život. Slunce je z části měsícem. Původně si chtěla nechat vytetovat lva, ale Damian ji přesvědčil a nakonec byla ze slunce nadšená!
• Růženec
Prvním hereččiným tetováním je právě to nejviditelnější. Stal se jím růženec, který Charismě zdobí zápěstí levé ruky. Na "hřbetní části" je část řetízku a na druhé straně je i křížek, který jí má připomínat víru. S tímto tetováním měla problémy především při natáčení 2. série seriálu 'Angel' a to kvůli křížku (který by odpuzoval upíra Angela), ten jí proto v maskérně vždy zamaskovali.
• D2
Po narození svého syna Donovana si nechala vytetovat na pravé zápěstí písmeno "D" a k němu přidala "nadruhou" - tedy D2. Tetování mělo symbolizovat dva nejdůležitější muže jejího života: manžel Damian a syn Donovan... i po rozvodu tetování ještě má.
• Lev
Novějším tetováním Charismy (o kterém vím) je hlava lva, po které tak dlouho toužila. Nechala si ji vytetovat na nártní stranu chodidla na levé noze někdy koncem roku 2007.

• V únoru 2011 Charisma na svém twitteru napsala, že si nechává dělat nové tetování. Neřekla jaké, takže si budeme muset počkat na nějaké fotky :)
 
 

Reklama